User login

Syndicate content
Spremembe in opombe povezane z govorilnimi urami
Updated: 28 min 45 sec ago

GU v ponedeljek

Fri, 05/26/2017 - 16:51
Categories: Novo na oglasni deski

ILC KLUN - današnje govorilne ure

Tue, 05/23/2017 - 06:37
Categories: Novo na oglasni deski

Resnik Planinc - GU v maju/sprememba

Mon, 05/22/2017 - 20:13
Categories: Novo na oglasni deski

Današnje GU

Mon, 05/22/2017 - 09:47
Categories: Novo na oglasni deski

GU v maju in juniju - Boštjan Rogelj

Wed, 05/10/2017 - 09:39
Categories: Novo na oglasni deski

GU - ILC KLUN, 9.5.2017

Tue, 05/09/2017 - 08:48
Categories: Novo na oglasni deski

Resnik Planinc - GU odpadejo

Sun, 05/07/2017 - 23:51
Categories: Novo na oglasni deski

GU V ponedeljek 8 maja 2017 odpadejo

Sun, 05/07/2017 - 23:39
Categories: Novo na oglasni deski

GU-Irma Potočnik Slavič (10.5.2017)

Sun, 05/07/2017 - 19:26
Categories: Novo na oglasni deski

GU 3. maja Katja VM

Tue, 05/02/2017 - 14:14
Categories: Novo na oglasni deski

GU ILC KLUN, 25.4.2017

Tue, 04/25/2017 - 07:48
Categories: Novo na oglasni deski

Odpoved GU 26.4.2017

Sun, 04/23/2017 - 16:42
Categories: Novo na oglasni deski

GU - Uroš Stepišnik

Sat, 04/22/2017 - 07:36
Categories: Novo na oglasni deski

GU Ogrin Matej

Thu, 04/20/2017 - 20:49
Categories: Novo na oglasni deski