CIPRA International išče slovenskega prostovoljca

CIPRA International išče slovenskega prostovoljca, starega med 17 in 30 let, za delo v nevladni okoljski organizaciji. Delo poteka v Lihtenštajnu, prične se v marcu 2019 in traja 12 mesecev. Delo poteka v okviru EVS projekta in se dela na področju socialnih inovacij in mladinskih projektov.
Zadnji rok prijave: 20.1.2019

Zadnji rok prijave: 20.1.2019

Facebook objava:  https://www.facebook.com/CIPRA.org/

V priponki je priložen tudi letak za razpis v slovenščini in angleščini.

evs_call_for_volounteers_sl_2019.pdf
evs_call_for_volounteers_en_2019.pdf

Geografska čajanka

Poziv k sodelovanju na razstavi ob dnevu žena

Letošnji dan žena bomo obeležile malo drugače kot do sedaj, in sicer z medoddelčno razstavo! Razstava, ki se bo otvorila en dan pred mednarodnim praznikom, 7. marca 2019, bo namenjena predstavljanju uspešnih, a manj poznanih slovenskih in tujih družboslovk, humanistk in jezikoslovk.

Več v priponki.

oddelek_za_geografijo.pdf

DMGS - prejemnik Priznanja Univerze v Ljubljani za posebne dosežke študentov

Rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Igor Papič je v četrtek, 6. 12. 2018, podelil Priznanje Univerze v Ljubljani za posebne dosežke študentov. Prejemnik priznanja je Društvo mladih geografov Slovenije za 20 let bogatih aktivnosti.

Vsem generacijam študentk in študentov, ki ste tlakovali bogato pot Društva mladih geografov Slovenije, iskreno čestitamo!

SLIKOVNO GRADIVO

Simon Koblar - prejemnik Prešernove nagrade študentom UL v letu 2018

Rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Igor Papič je v sredo, 5. 12. 2018, podelil Prešernove nagrade študentom Univerze v Ljubljani. Med dobitniki Prešernovih nagrad je tudi naš študent Simon Koblar  za delo Predlog alternativnega omrežja javnega potniškega prometa v Ljubljanski urbani regiji . Iskrene čestitke nagrajencu, mentorju dr. Blažu Repetu in somentorju dr. Aljažu Plevniku!

SLIKOVNO GRADIVO

Študentska praksa - Alpine Space Programme

Alpine Space Programme ponuja možnost študentske prakse na svojem sekretariatu.

Več v priponki.

2019_intern_position_offer.pdf