Prijavno okno

Navigacija

Vabilo na posvet Slovenska krajina pred izzivi prihodnosti

Spoštovani,

Vabimo vas na posvet "Slovenska krajina pred izzivi prihodnosti", ki bo potekal ta petek, 7. 4. 2017 od 9.00 do 18.00 na Biotehniški fakulteti v Ljubljani (nova stavba predavalnica D1).

Srečanje bo priložnost za pregled dosežkov in predvsem za razpravo o izzivih, ki so pred nami. Srečanje bo sestavljeno iz dveh delov, dopoldan bodo krajinski arhitekti spregovorili o svojem delu in razvojnih pričakovanjih, tudi ambicijah, popoldan pa bodo zbrani prisluhnili izhodiščem za pripravo krajinske politike in sodelovali v razpravi z gosti okrogle mize o izzivih prihodnosti.

S posvetom bosta Oddelek za krajinsko arhitekturo Biotehniške fakultete UL in Društvo krajinskih arhitektov Slovenije (DKAS) počastila 70 let delovanja Biotehniške fakultete in 25 let delovanja društva.

Posvet je brezplačen, vendar je sodelovanje na posvetu možno le ob predhodni najavi. Prosimo, da se na posvet prijavite: https://www.1ka.si/a/122324

DKAS in Oddelek za krajinsko arhitekturo, UL BF