Delavnica pisanja za objavo v angleščini

Center za pedagoško izobraževanje Filozofske fakultete vas v februarju 2021 (12., 16. in 19. 2. 2021, od 17.30 do 20.30 ure) vabi na delavnico pisanja za objavo v angleščini, ki jo bo tokrat v spletni izvedbi v skupnem obsegu 12 pedagoških ur vodil dr. Noah Charney, ameriški pisatelj, publicist in umetnostni zgodovinar. V delavnici, ki bo potekala v kombinaciji angleščine in slovenščine, bo predstavil poti do objave v tujih časopisih in pri tujih založbah ter strategije pisanja različnih besedilnih vrst za objavo v angleščini. Delavnica pa se ne bo posvečala pisanju znanstvenih člankov. Prijave so odprte do 9. februarja 2021 oz. do zapolnitve mest. Delavnica bo potekala na daljavo prek videokonferenc.

Kotizacija: 195 evrov z vključenim DDV-jem

Več informacij