ULovimo potencial! - inovacije s področij družboslovja, humanistike in umetnosti

Pisarna za prenos znanja Univerze v Ljubljani vas v okviru Evropske noči raziskovalcev 2020 vabi na spletno predstavitev Inovacije s področij družboslovja, humanistike in umetnosti – ULovimo potencial!

Na predstavitvi bodo poskušali odgovoriti, kako, kdaj in zakaj prenesti netehnološko znanje iz raziskovalnih okvirjev v družbo – bodisi kot celovitih produktov znanja bodisi kot dragocenega spremljajočega elementa tehnoloških dosežkov. Prav tako bodo predstavili njihov pilotni projekt prenosa družboslovnega znanja s pomembno socialno noto.

Kdaj? V petek, 27. novembra 2020, od 10.00 do 11.00 ure
Kje? Na Zoomu

Vabljeni, da se pridružite predstavitvi in delite vaše ideje in poglede. Hkrati pa naj bo ta dogodek priložnost, da se spoznate s Pisarno za prenos znanja in začnete skupaj graditi most od vaših idej do pravih partnerjev za uspeh.

Predstavljali bodo:

• Nina Smerdu, svetovalka za intelektualno lastnino, Pisarna za prenos znanja Univerze v Ljubljani,
  • Dominik Bagola, svetovalec za inovacije s področij družboslovja, humanistike in umetnosti, Pisarna za prenos znanja Univerze v Ljubljani,
  • Martin Lipovšek, doktorski študent filozofije, Univerza v Ljubljani, Filozofska fakulteta.

19. 10. 2020

03. 09. 2020