Brumnovo priznanje za gradiva Centra za slovenščino kot drugi in tuji jezik

Gradiva Centra za slovenščino kot drugi in tuji jezik

Fundacija Brumen v okviru bienala podeljuje priznanja slovenskim oblikovalkam in oblikovalcem. Mednarodna žirija je pregledala prijavljeno najkakovostnejšo produkcijo vidnih sporočil in v torek, 23. aprila 2024 v Centru Rog podelila nagrade za letošnji 11. bienale Brumen. Ob podelitvi nagrad je pripravljena razstava izbranih del, ki so prejemniki Brumnovih priznanj – med njimi so bila tudi gradiva Centra za slovenščino: Mozaik slovenščine, učna gradiva Slovenščina 1+ in zbirka stopenjskih beril Slovenščina po korakih.

Iskrene čestitke!

Obisk veleposlanika Helenske republike v Ljubljani

Veleposlanik Helenske republike v Ljubljani nj. eksc. Argyrios Makris in dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar

Obisk veleposlanika Češke republike