Nagrada za najboljše učno gradivo

Izr. prof. dr. Darja Fišer in asist. Kristina Pahor de Maiti z Oddelka za prevajalstvo Filozofske fakultete sta na letni konferenci CLARIN ERIC prejeli nagrado za najboljše učno gradivo »Prvič, sem političarka in ne politik, drugič pa …«, Korpusni pristop k raziskovanju parlamentarnega diskurza. Učno gradivo je prosto dostopno v slovenščini in angleščini. Več informacij o učnem gradivu najdete na spletni strani CLARIN.SI, ki je razvoj gradiva tudi finančno podprlo.

Iskrene čestitke!

Obisk veleposlanika Helenske republike v Ljubljani

Veleposlanik Helenske republike v Ljubljani nj. eksc. Argyrios Makris in dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar

Obisk veleposlanika Češke republike