Namera o sklenitvi neposredne pogodbe za namestitev dveh multifunkcijskih samostoječih naprav, namenjenih tiskanju, skeniranju in oglaševanju

Naprava za tiskanje - stara. Vir: Wikimedia Commons

Univerza v Ljubljani, Filozofska fakulteta, Aškerčeva cesta 2, 1000 Ljubljana na podlagi 52. člena v povezavi s 57. in 65. členom Zakona o stvarnem premoženju države in samoupravnih lokalnih skupnosti (Uradni list RS, št. 11/18 in 79/18) ter 19. člena Uredbe o stvarnem premoženju države in samoupravnih lokalnih skupnosti (Uradni list RS, št. 31/18) objavlja Namero o sklenitvi neposredne pogodbe za namestitev dveh multifunkcijskih samostoječih naprav, namenjenih tiskanju, skeniranju in oglaševanju v prostorih Filozofske fakultete. Ena naprava bo nameščena na Aškerčevi 2, druga pa na Zavetiški 5. Predviden datum namestitve je 1. 9. 2023, pogodba pa bo sklenjena za obdobje dveh let. Rok za prejem ponudb: 30. 8. 2023 do 9. ure. Ponudbe, prejete pozneje, pri izboru ne bodo upoštevane.

Vzorec ponudbe

Gostili smo najboljše tekmovalke in tekmovalce Državnega tekmovanja s področja trajnostnega razvoja in varstva okolja

Skupna fotografija prejemnic in prejemnikov priznanj (foto: Mojca Ilc Klun)

In memoriam: Prof. dr. Nenad Miščević (1950–2024)