Novičnik projekta NEWBIE

Oddelek za geografijo Filozofske fakultete je slovenski partner projekta NEWBIE.

Oddelek za geografijo Filozofske fakultete je slovenski partner projekta NEWBIE (angl. New Entrant netWork: Business models for Innovation, entreprenuership and resilience in European agriculture), s katerim naslavljajo nove pristopnike v kmetijstvo, saj je starostna sestava na kmetijah v Sloveniji neugodna. Pripravili so e-novičnik o tretjem letu projekta, v katerem si lahko preberete o izvedenih dogodkih v letu 2020, rezultatih, NEWBIE nagrajencih za 2019 in 2020 itd. Vabljeni k branju!

Zaključek projekta E+ Literatura v praksi

Logotip projekta

Spomini na študij in branje poezije uglednih slovenskih pesnic in pesnikov

Produkcijska ekipa: študenti UL AGRFT