Obisk prof. dr. Doris Sava in prof. dr. Marie Sass z Univerze Luciana Blage v Sibiuu, Romunija

Profesorici sta sprejeli prodekanja izr. prof. dr. Irena Samide in dekanja prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar.

V okviru programa Erasmus+ gostujeta na Oddelku za germanistiko, nederlandistiko in skandinavistiko Filozofske fakultete prof. dr. Doris Sava in prof. dr. Maria Sass z Univerze v Sibiuu. Tema njunih predavanj sta romunska nemščina in povojna romunskonemška književnost, na srečanju z dekanjo prof. dr. Mojco Schlamberger Brezar in prodekanjo izr. prof. dr. Ireno Samide pa je beseda tekla tudi o strukturi visokega šolstva v Romuniji ter izzivih, s katerimi se soočamo pri humanističnih študijih tako v Romuniji kot v Sloveniji.

20. 02. 2024

Sprejem za tuje študentke in študente na izmenjavi

Utrinek s srečanja s študentkami in študenti na izmenjavi
19. 02. 2024

Informativni dnevi na Filozofski fakulteti

Predstavitev študija psihologije
16. 02. 2024

Podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje

Filozofska fakulteta je prejela podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje.