Obisk veleposlanice Paname

Filozofsko fakulteto je v sredo, 5. 10. 2022, prvič obiskala veleposlanica Paname Nj. E. Yavel Francis Lanuza z namenom vzpostavitve prvih stikov in spoznavanju. Sprejel jo je prodekan izr. prof. dr. Sašo Jerše. V pogovoru sta obe strani izrazili interes za sodelovanje, predvsem na področju kulture in izobraževanja. Veleposlanica je sprejela povabilo prodekana, da Panama že letos sodeluje v okviru dogodkov Leta jezikov. Veleposlanica je nato nadaljevala pogovor s predstavnicami Kateder za španski jezik in književnost Oddelka za romanske jezike in književnosti. V pogovoru so se posvetili predvsem možnostim za različne oblike sodelovanja. Želja Kateder za španski jezik in književnost je vzpostaviti več stikov in sodelovanja z latinskoameriškimi državami.

20. 02. 2024

Sprejem za tuje študentke in študente na izmenjavi

Utrinek s srečanja s študentkami in študenti na izmenjavi
19. 02. 2024

Informativni dnevi na Filozofski fakulteti

Predstavitev študija psihologije
16. 02. 2024

Podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje

Filozofska fakulteta je prejela podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje.