Odbojkarja Filozofske fakultete prvaka Univerze v Ljubljani v odbojki na mivki

Pred. Gregor Hribar v družbi Alexa Radosavljeviča in Gašparja Benjamina (foto:Športna zveza Univerze v Ljubljani – UNISPORT)

Pred. Gregor Hribar v družbi Alexa Radosavljeviča in Gašparja Benjamina (foto:Športna zveza Univerze v Ljubljani – UNISPORT)

V sredo, 28. 5. 2025, je potekalo finale v Univerzitetni odbojkarski ligi v odbojki na mivki. Na finalnem turnirju, ki je potekal v športnem parku Ludus Beach Park v Črnučah, sta Alex Radosavljevič in Gašpar Benjamin s Filozofske fakultete osvojila končno prvo mesto. V velikem finalu sta premagala ekipo Fakultete za elektrotehniko UL z rezultatom 2:0 (14,11) in vseskozi prevladovala na igrišču. Alex je bil izbran tudi za MVP igralca – najkoristnejšega igralca lige. Iskrene čestitke!

Pri dekletih sta po porazu v polfinalu (2:1) proti kasnejšim zmagovalkam, ekipi Fakultete za šport UL, Ana Grajžl in Ivana Nagode s Filozofske fakultete uspeli zmagati proti ekipi Pedagoške fakultete UL in osvojili končno 3. mesto, za kar jima tudi iskreno čestitamo!

 

Zadnje novice

Znanstveni posvet ob stoti obletnici rojstva akademika Borisa Paternuja

Utrinek z razstave

Center za izobraževanje Filozofske fakultete na Tednih vseživljenjskega učenja

Utrinek iz izobraževanja

Namera o sklenitvi neposredne pogodbe: oddaja gostinskega obrata

Lokal K16 z gosti