Priznanje za življenjsko delo na področju raziskovanja vzgoje in izobraževanja za prof. dr. Sonjo Pečjak

Prof. dr. Sonja Pečjak

Z veseljem sporočamo, da je bila prof. dr. Sonja Pečjak z Oddelka za psihologijo Filozofske fakultete izbrana za prejemnico priznanja za življenjsko delo na področju raziskovanja vzgoje in izobraževanja, ki jo podeljuje Pedagoški inštitut v sodelovanju s Slovenskim društvom raziskovalcev na področju edukacije. Podelitev nagrade je potekala 20. 9. 2023 v sklopu 8. znanstvene konference Raziskovanje v vzgoji in izobraževanju v Kopru.

Čestitamo!

Gostovanje dr. Filipa Hrena z Oddelka za zgodovino Hrvaške katoliške univerze v Zagrebu

Dr. Filip Hren (foto: Žiga Zwitter)

Pogovor: Ženske, nacionalizem in družbena omrežja v Habsburški monarhiji