Priznanji Izidorja Cankarja v letu 2021

Zasl. prof. dr. Nataša Golob (foto: BoBo, www.rtvslo.si)

Priznanje Izidorja Cankarja v letu 2021 je prejela zasl. prof. ddr. Nataša Golob (Oddelek za umetnostno zgodovino Filozofske fakultete), in sicer za monografijo Prvo stoletje oddelka za umetnostno zgodovino, ki je pospremila 100-letnico ljubljanske univerze in obenem Filozofske fakultete ter nekaterih njenih oddelkov. Priznanje Izidorja Cankarja so prejeli tudi urednika monografije Na robu: Vizualna umetnost v Kraljevini Jugoslaviji (1929–1941) / On the Brink: The Visual Arts in the Kingdom of Yugoslavia (1929–1941) Marko Jenko in izr. prof. dr. Beti Žerovc (Oddelek za umetnostno zgodovino Filozofske fakultete) ter avtorji prispevkov.

Iskrene čestitke!

Več (www.rtvslo.si)

24. 06. 2021

Prejemnica priznanja za najboljšo doktorsko disertacijo je Maja Lukanc