Projekt Evropske noči raziskovalcev – Humanistika, to si ti! primer dobre prakse

Projekt Evropske noči raziskovalcev – Humanistika, to si ti!, ki ga je koordinirala Filozofska fakulteta, in je v svoje dogodke vključeval tudi dogodke številnih drugih članic in akademij Univerze v Ljubljani, je bil izpostavljen kot primer dobre prakse v poročilu Evropske komisije o projektih Obzorje 2020, kar pomeni posebno priznanje kakovosti projekta. Poročilo je objavljeno na spletni strani Urada za publikacije Evropske unije, kjer si ga lahko tudi ogledate.

11. 01. 2021

Položaj žensk v slovenski družbi

Člen iz Občega državljanskega zakonika, ki je določal skrbništvo otrok pokojnega očeta.
08. 01. 2021

V podporo Radiu Študent

30. 12. 2020

Voščilo prof. dr. Miloslavu Vojtechu ob prejemu naziva častni senator Univerze v Ljubljani