Raziskovalno središče za Vzhodno Azijo (EARL) je postalo del Mreže infrastrukturnih centrov UL

Senat Univerze v Ljubljani je na svoji redni seji 15. decembra 2020 soglasno sprejel sklep, da se Raziskovalno središče za Vzhodno Azijo (EARL) uvrsti v Mrežo infrastrukturnih centrov Univerze v Ljubljani. EARL, katerega soustanoviteljici sta Filozofska fakulteta in Fakulteta za družbene vede, s tem prevzema novo vlogo pri uveljavljanju Univerze kot središča za proučevanje in povezovanje z vzhodnoazijsko regijo. Veseli smo, da je prispevek EARL-a prepoznan na tak način, in mu želimo veliko uspeha pri nadaljnjem delu.

27. 02. 2024

Otvoritev razstave Intija Ocóna Jaz sem s tabo, moja Nikaragva! in pogovor s pesnico in pisateljico Giocondo Belli

Otvoritev razstave
26. 02. 2024