Sprejem za tuje študentke in študente na izmenjavi

Na fakulteti je v petek, 29. 9. 2023, potekal sprejem za tuje študentke in študente na izmenjavi.

Na Filozofski fakulteti bomo v zimskem semestru gostili preko 150 študentk in študentov, ki so prišli na izmenjavo. Zanje smo 29. 9. 2023 pripravili informativno srečanje.

Študentke in študente je pozdravila prodekanja izr. prof. dr. Irena Samide, nato smo jim predstavili fakulteto ter jih seznanili s storitvami, povezanimi s študentskim življenjem v Ljubljani, študijskim procesom in dejavnostmi, ki bodo tekom leta zanje organizirane. Na dogodku so sodelovali tudi tutorke in tutorji za tuje študentke in študente, ki se jim za vso pomoč zahvaljujemo.

20. 02. 2024

Sprejem za tuje študentke in študente na izmenjavi

Utrinek s srečanja s študentkami in študenti na izmenjavi
19. 02. 2024

Informativni dnevi na Filozofski fakulteti

Predstavitev študija psihologije
16. 02. 2024

Podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje

Filozofska fakulteta je prejela podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje.