Študentka Filozofske fakultete Monika Podlogar na 31. poletni univerzijadi

Predstavitev univerzitetne reprezentance je potekala 18. 7. 2023 na Ministrstvu za gospodarstvo, šport in turizem v Ljubljani. (Foto: Slovenska univerzitetna športna zveza - SUSA)

Študentka magistrskega študija na naši fakulteti Monika Podlogar se bo udeležila 31. poletne univerzijade na Kitajskem, ki bo potekala med 28. julijem in 8. avgustom 2023. Monika bo nastopila v atletiki – skoku v višino in mnogoboju. Pred odhodom športnikov in spremljevalcev na to veliko študentsko športno tekmovanje je v torek, 18. 7. 2023, na Ministrstvu za gospodarstvo, šport in turizem v Ljubljani potekala predstavitev univerzitetne reprezentance.

Na 31. poletni univerzijadi na Kitajskem bo Slovenijo zastopalo 25 športnikov in športnic, ki bodo tekmovali v sedmih različnih športnih panogah. Med njimi bo 13 študentk in 12 študentov.

Naši študentki in vsem ostalim udeleženkam in udeležencem želimo uspešna tekmovanja.

Gostili smo najboljše tekmovalke in tekmovalce Državnega tekmovanja s področja trajnostnega razvoja in varstva okolja

Skupna fotografija prejemnic in prejemnikov priznanj (foto: Mojca Ilc Klun)

In memoriam: Prof. dr. Nenad Miščević (1950–2024)

Prof. dr. Nenad Miščević (foto: Vojko Strahovnik)