Vrata odprl avtonomni študentski prostor K17

V torek, 11. 10. 2022, je svoja vrata odprl nov avtonomni študentski prostor - K17 (prej učilnica R1B). K17 je avtonomni prostor, kjer študij ne pomeni zgolj reprodukcije znanja, temveč tudi preizpraševanje njegovih temeljev in dodajanje novega. Prostor služi izmenjevanju in oplajanju idej, debatam med raznovrstnimi oddelki Filozofske fakultete, razpravljanju o aktualnih dogajanjih in druženju.

01. 12. 2022

Doc. dr. Luka Repanšek prejel svečano listino za mlade visokošolske učiteljice in učitelje ter visokošolske sodelavke in sodelavce Univerze v Ljubljani

Doc. dr. Luka Repanšek s prejeto listino
01. 12. 2022