Živim, da pripovedujem: Poklon Jasmini Markič

V četrtek, 12. 1. 2023, je v predavalnici 13 potekal dogodek Živim, da pripovedujem: Poklon Jasmini Markič (Vivir para contarla: Homenaje a Jasmina Markič), na katerem so se na Oddelku za romanske jezike in književnosti Filozofske fakultete ob življenjskem jubileju poklonili prof. dr. Jasmini Markič in predstavili njej posvečeno številko znanstvene revije Linguistica. Zbrane sta med drugimi nagovorili dekanja Filozofske fakultete in predstojnica oddelka, med prisotnimi je bil tudi veleposlanik Kraljevine Španije ter številni kolegi romanisti iz tujine, ki so srečanje spremljali na daljavo. Ob zaključku je bilo prof. dr. Jasmini Markič podeljeno tudi posebno priznanje Združenja konferenčnih tolmačev Slovenije.

Sing-a-Vision: izzivi so končani, spomini posejani

Uvodni govor dekanje na zaključni prireditvi Sing-a-Vision

Bilateralno srečanje zagrebškega in ljubljanskega oddelka za geografijo

Skupinska fotografija udeležencev srečanja