Znanstvenoraziskovalni inštitut

349. JR - Javni razpis za sofinanciranje gostovanj slovenskih strokovnjakov iz tujine na slovenskih visokošolskih zavodih in raziskovalnih organizacijah ter študijskega oziroma znanstvenega obiska študentov v tujini

28. 12. 2023 je Javni štipendijski, razvojni, invalidski in preživninski sklad Republike Slovenije objavil nov razpis za podporo internacionalizaciji visokega šolstva: Javni razpis za sofinanciranje gostovanj slovenskih strokovnjakov iz tujine na slovenskih visokošolskih zavodih in raziskovalnih organizacijah ter študijskega oziroma znanstvenega obiska študentov v tujini (349. javni razpis).

Vrednost javnega razpisa je 847.491,00 EUR, od tega za Sklop 1 747.491,00 EUR in za Sklop 2 100.000,00 EUR. Sredstva se lahko po potrebi prerazporejajo med sklopoma.

Rok prijave je do porabe sredstev oziroma najdlje do 30. 9. 2024.

Spremembe urnika: knjižnica Oddelka za klasično filologijo do konca maja

Sprememba GU Maja Malec

Oglas za delo

Sprememba GU Anamarija Šporčič