Znanstvenoraziskovalni inštitut

Aktualni dogodki, o katerih smo vas že obveščali

V nadaljevanju posredujemo pregled dogodkov, o katerih smo vas že obveščali in bodo aktualni v prihodnjih dneh:

• Spletna predstavitev  programov slovensko angleškega znanstvenega sodelovanja in mobilnosti raziskovalcev (Spletno okolje: sreda, 3. 3. 2021, ob 14. uri). Prijava.
  • Spletna predstavitev spletnega orodja InstaText (Spletno okolje: sreda, 3. 3. 2021, ob 14.30 uri). Zoom povezava.
  • Spletna predstavitev »Predstavitev razpisa MSCA PF in podpora pri prijavi na razpis« (Spletno okolje: četrtek, 4. 3. 2021, ob 13. uri). Prijava.
  • Konferenca Primerjalno pravni pregled in sodno varstvo enakosti spolov (Spletno okolje: 4. in 5. 3. 2021). Več informacij.
  • ERASMUS 2021-2027: An introduction (Spletno okolje: ponedeljek, 12. 4. 2021, ob 14. uri). Več informacij.

Vljudno vabljeni k udeležbi.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Objava volilnih imenikov - 2. krog volitev rektorja

Prevajanje - delo

Vabilo na zagovor diplomskega dela