Oddelek za pedagogiko in andragogiko

Bresplačno usposabljanje

Pošiljam vabilo na dogodek. Gre za brezplačno petdnevno usposabljanje, katerega tema bo, kako uporabiti razvoj namiznih/družabnih iger v procesu učenja - tako v formalnem kot pri neformalnem učenju.

Gostujoči predavatelj (po spletu) bo prof. Joseph Dumit, profesor antropologije in študija znanosti in tehnologije na UC Davis v Kaliforniji. Pri svojem delu s študenti uporablja snovanje iger kot metodo etnografskega raziskovanja. Je predavatelj ter avtor člankov in knjige, ki uvajajo inovativne metode poučevanja in raziskovanja v formalno izobraževanje in znanost.

več info: https://socialna-akademija.si/snovanje-druzabnih-iger-kot-metoda-dela-z-mladimi-14-18-oktober/

Dogodek sofinancirajo tudi Veleposlaništvo ZDA v Sloveniji, Urad RS za mlade in Mestna občina Ljubljana.

Vabljeni, da podelite naprej!

Lep dan in lep pozdrav!

Eva Gajšek

Princes Nevenka

Oddelek za prevajalstvo