Hekaton urbane mobilnosti

Spoštovani,

študente in raziskovalce na začetku kariere vabimo na enodnevni spletni hekaton, ki ga organizira EIT Urbana mobilnost RIS HUB Slovenija.

Hekaton bo potekal 16.12 od 8.30 do 18.30 ure na spletni aplikaciji (povezavo dobijo udeleženci 1 dan pred izvedbo hekatonom).

Hekaton je namenjen reševanju realnega izziva v povezavi z eno izmed prednostnih področij, ki jih definira EIT Urbana mobilnost. To so: aktivna mobilnost, intermodalni transport, mobilna infrastruktura, mobilnost za vse, zmanjševanje onesnaženja, trajnostna urbana logistika, oblikovanje javnih površin, mobilnost v prihodnosti ter mobilnost in energija.

Na spletni hekaton se lahko prijavijo študentje različnih univerzitetnih programov ali raziskovalci na začetku kariere (največ 7 let od zagovora doktorata), kot posamezniki ali kot skupine (3-5 članov).

Registracija udeležencev je obvezna tukaj do 14.12.2020 do 24:00 ure oziroma do zapolnitve mest. Prijavnine ni.

Komisija bo na koncu hekatona izbrala najboljšo idejo. Skupina z najboljšo idejo bo prejela nagrado v vrednosti 2.400 EUR.

Več informacij na: hubumslovenia@zag.si

Vljudno vabljeni!

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (29. 3. - 3. 5.)

Oddelek za psihologijo

Redna letna predstavitev psihološke študijske prakse

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za arheologijo, 29.4.-3.5.

Oddelek za klasično filologijo

Gostujoča predavanja o Kavafisu: prof. Katerina Kostiou z Univerze v Patrasu