Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Informativni dnevi na Filozofski fakulteti 2021 (2. in 3. stopnja)

Informativni dan za študij na 2. stopnji bo potekal 31. 5. 2021 na daljavo, skupni del predstavitve pa bo ob 14h.

Informativni dan za študij na 3. stopnji bo prav tako potekal 31. 5. 2021 na daljavo, skupni del predstavitve pa bo ob 16h.

Vse informacije najdete tu.

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije

Oddelek za muzikologijo

Sprememba GU Nejc Sukljan