Mednarodna potka: Praksa v tujini

Praksa, še posebej praksa v tujini, je odlično dopolnilo vašega življenjepisa. Vsak potencialni delodajalec si želi zaposliti nekoga, ki ima izkušnje. V današnjem globalnem svetu pa so izkušnje dela v mednarodnem okolju še bolj cenjene.

Vendar želja po odhodu še ni dovolj, zato vam svetujemo, da si pripravite načrt iskanja prakse in priprave na prakso. Da bi vam olajšali delo, smo vam pripravili “plonk listek”, ki vključuje različne aktivnosti (tako nujne kot izbirne), ki vam bodo v pomoč pri izpolnitvi vaše želje opraviti prakso v tujini.

"Plonk listek" najdete v POPR-u (kje pa drugje), v sklopu funkcionalnosti poimenovanih Poti. Poti so orodje, ki vam pomaga pri pridobivanju novih znanj, razvoju spretnosti ali vas poglobljeno informira o določenem področju. Pot, ki smo jo poimenovali, Mednarodna potka: Praksa v tujini, bo vaš kažipot aktivnosti na poti do nastopa prakse v tujini.

Vabimo vas, da v POPRu poiščete pot, se prijavite in začnete obiskovati predlagane aktivnosti.

Kako se prijaviš?
Če že veste, da bo obisk poti za vas uporaben, se nanjo lahko prijavite s klikom semle. Če ste študenti, pa še niste seznanjeni s POPR-om, se najprej vpišite s svojo digitalno UL identiteto, da boste lahko dostopali do naše ponudbe.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Referat, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Prijava na MEM Summer Summit

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani, Pedagoška enota za šport