Referat za doktorski študij

Mentor leta 2020 – klic za vloge

Društvo Mlada akademija bo tudi letos najboljšim slovenskim mentorjem doktorskih študentov podelilo nagrado Mentor leta (2020).

Pravico do predlaganja svojega mentorja oz. mentorice imajo vsi trenutni doktorski študentje, ki so se vpisali na študij leta 2018 ali prej, in nekdanji doktorski študenti, ki so zagovarjali doktorsko disertacijo leta 2018 ali kasneje.

Svojega mentorja lahko predlagajo tako, da do 5. aprila 2021 izpolnijo vlogo, ki smo jo pripravili v obliki elektronskega obrazca v slovenščini in angleščini. Podrobnosti preberite na naši spletni strani.

Slavnostna podelitev nagrade bo potekala v maju 2021 prek spleta, razen če bodo okoliščine v zvezi z epidemijo koronavirusa dovoljevale dogodek v živo.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Referat, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Prijava na MEM Summer Summit

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani, Pedagoška enota za šport