Mednarodna pisarna

Naknadni razpis Erasmus+ za praktično usposabljanje 2020/2021

Naknadni razpis Erasmus+ za praktično usposabljanje 2020/2021 je odprt do porabe sredstev. Za študente in študentke, ki bi se želeli naknadno prijaviti, je pogoj prijave, da imajo že potrjen študijski sporazum za prakso (torej že urejeno prakso pri izbranem delodajalcu). Upravičeno obdobje opravljanja prakse je od 1. 1. 2021 do 31. 12. 2021. Za prijavo je potrebno oddati v Mednarodno pisarno s strani oddelka potrjeno prijavnico ter že potrjen študijski sporazum za prakso.

Sprememba GU Goran Vranešević

Oddelek za klasično filologijo

Brezstična točka OHK za osebni prevzem od 1. do 31. 3. 2021

Oddelek za azijske študije