Znanstvenoraziskovalni inštitut

Nova skupina za okvirni program EU za raziskave in inovacije v okviru Združenja evropskih univerz (EUA)

Združenje evropskih univerz (EUA) je odprlo razpis za prijavo interesa za sodelovanje v novi delovni skupini za okvirni program EU za raziskave in inovacije. V okviru vmesne ocene programa Obzorje Evropa in oblikovanja prihodnjih naložb EU v raziskave in inovacije bo skupina zagotovila EUA strokovno znanje in izkušnje za razvoj strateškega prispevka k procesu. Skupina bo zadolžena za razvoj priporočil EUA za izboljšanje zasnove Obzorja Evropa in njegovega izvajanja. Člani skupine bodo tudi svetovali EUA o drugih dejavnostih, povezanih s programi raziskav in inovacij.

Skupina se bo ustanovila za določen čas 12 mesecev, sestanki pa bodo večinoma potekali v spletni obliki. Začetek delovanja je predviden v drugi polovici aprila.

Več informacij je na voljo v razpisu, objavljenem na spletni strani združenja.

Oddelek za sociologijo

Alumni FF - vabilo

Sprememba GU Marko Krevs

12. mednarodna poletna šola GEOREGNET