Znanstvenoraziskovalni inštitut

Objavljen 8. razpis CELSA sklada

Obveščamo vas, da je objavljen 8. razpis CELSA sklada (ang. CELSA Research Fund) v okviru mednarodne strateške mreže CELSA (ang. Center European Leuven Strategic Alliance), katere soustanoviteljica je tudi Univerza v Ljubljani. Rok prijave projektnega predloga je 14. december 2023.

Cilj razpisa je vzpostaviti skupno sodelovanje na raziskovalnem projektu, ki bo v roku treh let po začetku projekta privedel do skupne prijave raziskovalnega projekta na razpis programa Obzorje Europa. Univerza v Ljubljani vsako leto s pomočjo sredstev Razvojnega sklada UL (RSUL) sofinancira od 2-4 interne kolaborativne CELSA projekte z vseh znanstvenih področij.

Predstavitev novega razpisa za pedagoge in raziskovalce Univerze v Ljubljani bo v četrtek, 7.

Oddelek za sociologijo

Sprememba GU Nina Cvar

Sprememba GU Robert Grošelj

Strokovna služba oddelka – uradne ure (15.–19. 7. 2024)