Referat

Povabilo k sooblikovanju predavanj posavskih študentov s posavsko tematiko

V Posavskem muzeju Brežice pripravljajo v letošnjem letu cikel predavanj študentov in študentk. K sodelovanju vabijo vse posavske študente in študentke, ki želijo svoje diplomsko, magistrsko ali drugo raziskovalno delo v povezavi s Posavjem predstaviti na dogodku v Posavskem muzeju Brežice. Predavanja »v živo« v Posavskem muzeju Brežice ali virtualno preko spletne platforme Zoom bodo potekala enkrat mesečno z začetkom v marcu 2021.

Vabilo

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Oddelčna knjižnica vabi

Oddelek za psihologijo

Štipendije za izmenjavo v okviru CEEPUS mreže Neuroshare za zimski semester 2021/22

Knjižnica 11. 5. 2021

Sporočilo predstojnika študentom

Oddelek za umetnostno zgodovino

Predavanje doc. dr. Mije Oter Gorenčič: Ikonografska enigma gornjegrajskega pečata (11. maj ob 18h)

Priložnost za sodelovanje v Zvezi EUTOPIA

Priložnost za sodelovanje v Zvezi EUTOPIA

Oddelek za umetnostno zgodovino

Vabilo na predavanje dr. Janje Žagar z naslovom Podobe oblačil iz Bergantovega časa (Slovenski etnografski muzej).