Oddelek za geografijo

Povabilo študentom k sooblikovanju predavanj s posavsko tematiko v Posavskem muzeju Brežice

V Posavskem muzeju Brežice pripravljajo v letošnjem letu cikel predavanj študentov. K sodelovanju vabijo vse posavske študente, ki želijo svoje diplomsko, magistrsko ali drugo raziskovalno delo v povezavi s Posavjem predstaviti na dogodku v Posavskem muzeju Brežice. Predavanja »v živo« v Posavskem muzeju Brežice ali virtualno preko spletne platforme Zoom bodo potekala enkrat mesečno z začetkom v marcu 2021.

Svoje predloge, ideje, morebitna vprašanja lahko pošljete na e-naslov: bostjan.kolar@pmb.si

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Oddelek za geografijo

Krevs-Govorilne ure do začetka izpitnega obdobja