Oddelek za geografijo

Poziv zainteresiranim za mesto mladega raziskovalca na Oddelku za geografijo Filozofske fakultete UL

Junija 2022 bomo na Oddelku za geografijo Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani objavili razpis za zaposlitev mladega raziskovalca. Predvideno prednostno področje raziskovanja bo geografija turizma in rekreacije v povezavi z razvojem metod geoinformatike.

Vse, ki vas zanima raziskovalno delo s širšega področja geografije turizma, že sedaj vabimo, da se s kratkim življenjepisom najavite na krajši informativni pogovor na naslov simon.kusar@ff.uni-lj.si in sicer do torka, 7. junija 2022. Pogoj za zaposlitev na delovno mesto mladega raziskovalca je zaključen magistrski drugostopenjski študij geografije ali sorodnih ved (zagovor magistrskega dela opravljen pred 15. 9. 2022), vendar od zaključka študija ne sme miniti več kot 4 leta.

Oddelek za geografijo FF UL

Ustni izpiti in govorilne ure - petek, 27. 1. 2023