Predstavitev teme doktorske disertacije - Aleš Grlj

Spoštovani,

Obveščamo vas, da bo doktorski študent Aleš Grlj na Oddelku za geografijo v petek, 26. 2. 2021 ob 10.00 uri, predstavljal temo doktorske disertacije. Delovni naslov doktorske disertacije je Paragenetski jamski sistemi kontaktnega krasa, predlagani mentor pa dr. Uroš Stepišnik.

Člani komisije za spremljanje doktorskega študija so dr. Blaž Repe (predsednik KSDŠ, FF, OG), dr. Timotej Verbovšek (NTF, OG), dr. Matej Lipar (GIAM, ZRC SAZU).

Spremljanje predstavitve je mogoče na povezavi:

Meeting ID: 920 3152 4542

Passcode: 956669

Z lepimi pozdravi,

Uroš Stepišnik

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Oddelčna knjižnica vabi

Oddelek za psihologijo

Štipendije za izmenjavo v okviru CEEPUS mreže Neuroshare za zimski semester 2021/22

Knjižnica 11. 5. 2021

Sporočilo predstojnika študentom

Oddelek za umetnostno zgodovino

Predavanje doc. dr. Mije Oter Gorenčič: Ikonografska enigma gornjegrajskega pečata (11. maj ob 18h)

Priložnost za sodelovanje v Zvezi EUTOPIA

Priložnost za sodelovanje v Zvezi EUTOPIA

Oddelek za umetnostno zgodovino

Vabilo na predavanje dr. Janje Žagar z naslovom Podobe oblačil iz Bergantovega časa (Slovenski etnografski muzej).