Pridobi 4 KT za človekove pravice

V študijskem letu 2021/22 bo Amnesty International na Univerzi v Ljubljani v okviru Fakultete za družbene vede izvajal obštudijsko dejavnost Človekove pravice v praksi – Akademija Amnesty. Sestavljena bo iz 30 ur vaj in samostojnega, praktičnega dela vpisanih. Z obštudijsko dejavnostjo bo mogoče pridobiti 4 kreditne točke.

Več o vsebini si lahko preberete tu.

Za vsa vsebinska vprašanja pišite na akademija@amnesty.si, za vprašanja, povezana z vpisom na obštudijsko dejavnost, se obrnite na Fakulteto za družbeno vede (na Neli Babić ali Renato Mukavec Čuka). Nosilka obštudijske dejavnosti je prof. dr. Petra Roter. Na obštudijsko dejavnost se sicer lahko prijavijo vsi študentje Univerze v Ljubljani, tisti z drugih univerz pa se za priznanje kreditnih točk dogovorijo s svojimi fakultetami.

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Knjižnica Oddelka za psihologijo išče novo/-ega demonstratorko/-ja

Sprememba GU Nataša Pirih Svetina

Oddelek za umetnostno zgodovino