Prostovoljno delo: družabništvo s starejšimi na območju Mestne občine Ljubljana

Želite kakovostno preživeti svoj prosti čas, se naučiti kaj novega in se družiti s starejšimi, ki si želijo pogovorov, sprehodov in aktivnega preživljanja prostega časa? V Zavodu za oskrbo na domu Ljubljana na območju Mestne občine Ljubljana izvajajo prostovoljski program, prek katerega uporabnikom omogočajo medgeneracijsko druženje v obliki družabništva na njihovem domu. Namen prostovoljskega druženja je združevanje generacij in medgeneracijsko povezovanje, zato vas Zavod za oskrbo na domu Ljubljana vljudno vabi, da se pridružite organizirani obliki prostovoljstva.

Življenje nam daje samo tisto, kar dajemo drugim, zato ne odlašajte in jih kontaktirajte, da se dogovorite za srečanje.

Področja dela: ranljive skupine, starejši
Oblika dela: družabništvo
Pričakovane izkušnje: Prostovoljec mora obvladati komunikacijske veščine. Posebne zahteve so še empatičnost, prijaznost, strpnost, čustvena stabilnost, veselje do dela z ranljivimi skupinami ljudi.
Trajanje dela: zaželjeno dolgoročno sodelovanje oz. po dogovoru
Št. ur na teden :  2–4
Kontakt: Mateja Guštin, tel. št. 051 681 805, e-naslov: mateja.gustin@zod-lj.si

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (29. 3. - 3. 5.)

Oddelek za psihologijo

Redna letna predstavitev psihološke študijske prakse

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za arheologijo, 29.4.-3.5.

Oddelek za klasično filologijo

Gostujoča predavanja o Kavafisu: prof. Katerina Kostiou z Univerze v Patrasu