Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Razpis za vpis v program za izpopolnjevanje Pedagoško-andragoška izobrazba za strokovne delavce

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani objavlja razpis za vpis v program za izpopolnjevanje Pedagoško-andragoška izobrazba za strokovne delavce v osnovnih in srednjih šolah v šolskem letu 2020/2021.

Program je namenjen diplomantom visokošolskih študijskih programov, ki morajo po zakonu imeti pedagoško-andragoško izobrazbo, s ciljem pridobitve temeljnih znanj za izvajanje pedagoškega procesa v osnovnem in srednjem izobraževanju. Več o programu, nov razpis in povezavo do elektronske prijavnice najdete na strani Centra za pedagoško izobraževanje.

Oddelek za psihologijo
Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko

© Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani, Vse pravice pridržane.

Iščem ...