Oddelek za muzikologijo

Sodelovanje na kolokviju (Gradec-Ljubljana-Zagreb)

Spoštovani,

vse študente muzikologije vljudno vabimo k sodelovanju na trilateralnem študentskem kolokviju (Gradec – Ljubljana – Zagreb), ki bo letos potekal pod okriljem Oddelka za muzikologijo Filozofske fakultete v Ljubljani. Kolokvij bo organiziran v petek in soboto, 17. in 18. maja 2024, v prostorih Filozofske fakultete.

Kolokvij je priložnost, da predstavite svoja raziskovalna dela, bodisi tista, ki ste jih pripravili pri enem od predmetov ali pa raziskave ter zanimanja, ki ste jih izvajate samostojno izven študijskega programa, hkrati pa je tudi odlična priložnost za izmenjavo strokovnih mnenj in navezovanje stikov z tujimi kolegi. Vaše prispevke lahko z naslovom teme in kratkim povzetkom prijavite na elektronski naslov nk6327@student.uni-lj.si do konca meseca aprila.

Lepo vabljeni,

Študenti organizatorji

Mojca Golob

Informativni dan za vpis na 2. stopnjo

Sprememba GU Jerica Mrak Pestotnik

Sprememba GU Ada Gruntar Jermol

Testni dostop do e-knjig Taylor & Francis do 30. 6. 2024

Zaprtost tajništva 13.6. - 1.7.