Oddelek za pedagogiko in andragogiko

Sonček - prostovoljno delo

Spoštovani, posredujem sporočilo Zveze društev za cerebralno paralizo.

Sonček – Zveza društev za cerebralno paralizo Slovenije so. p. (www.soncek.org) je ena največjih slovenskih invalidskih organizacij. Zavzemamo se za enake možnosti vseh prebivalcev Slovenije, ne glede na njihove telesne in intelektualne sposobnosti, za življenje po svoji predstavi, v sožitju z vsemi prebivalci.

V Zvezi Sonček izvajamo vrsto storitev in programov odrasle in otroke s cerebralno paralizo in drugimi invalidnostmi. V naše programe se bodisi v okviru študijskega procesa bodisi v okviru prostočasnih dejavnosti kot spremljevalci, prostovoljci, športni inštruktorji, varuhi ipd. vključujejo tudi študentje različnih fakultet. Sodelovanje s študenti v skoraj štirih desetletjih delovanja Zveze Sonček postalo stalna in nepogrešljiva praksa.

Hvaležni vam bomo, če boste glas o naših programih razširili med študenti vaše izobraževalne ustanove – morda z objavi na vaših družbenih omrežjih, na oglasni deski fakultete ali kako drugače.

Poletnih aktivnosti – obnovitvene rehabilitacije za odrasle, zdravstveno-terapevtskih kolonij, inkluzivnih počitnic za otroke in odrasle – brez spremljevalcev sploh ne moremo izpeljati.

Za vse informacije vam je na voljo vodja obnovitvene rehabilitacije Maja Bobnar, obnovitvena@soncek.org, 031/778 137.

Prijazen pozdrav,

Irena Vovk Terčič

odnosi z javnostmi in projekti

Tel.: 041/215 087

E-pošta: pr@soncek.org,

irena.vovk@soncek.org

Zveza Sonček so.p.
Kamniška ulica 25, 1000 Ljubljana

www.soncek.org, http://etrgovina.soncek.org/, Facebook

Dopis2014glava epošta

Odstopite nam 1 % odmerjene dohodnine in nam tako pomagajte ne da bi vas to kaj stalo.

Več informacij in obrazec. Hvala za vašo pomoč!

Nevenka Princes

Poletni urnik knjižnice OEiKA

Oddelek za pedagogiko in andragogiko

Govorilne ure pri izr. prof. dr. Barbari Šteh