Oddelek za pedagogiko in andragogiko

splošni izbirni predmet - Prostovoljna učna pomoč

Obvestilo

Na Fakulteti za matematiko in fiziko se študentje že več let aktivno in zelo uspešno vključujejo v prostovoljno delo v okviru nudenja učne pomoči in drugih socialnih aktivnosti otrokom iz socialno ogroženih družin.
S prihajajočim študijskim letom bodo lahko angažirani študentje tako pomoč nudili tudi kot del študijskih obveznosti v okviru splošne izbirnosti.

Študentje FMF so zaradi velikih potreb nudenja učne pomoči iz matematike sicer posebej dobrodošli, a potrebe pri delu z otroki iz socialno ogroženih družin so zelo raznolike in bo zato tudi angažiranost vaših študentov zagotovo zelo dobrodošla.

Več informacij o splošnem izbirnem predmetu 'Prostovoljna učna pomoč', ki je dostopen vsem študentom UL, je na

Nevenka Princes

Oddelek za prevajalstvo

Uradne ure tajništva Odd. za prev. (21. 11. – 25. 11. 2022)