Testni dostop do Index Buddhicus Online (27. 10.- 25. 11. 2020)

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani  je v sodelovanju z Narodno in univerzitetno knjižnico pridobila testni dostop do elektronskega vira Index Buddhicus Online.

Index Buddhicus Online je specializirana bibliografija s področja budizma založnika Brill. Namenjena je iskanju podatkov o člankih v revijah, prispevkih v zbornikih, referenčnih virov, knjig, doktorskih del itn.

Testni dostop je omogočen od 27. 10. 2020 do 25. 11. 2020 z lokacij UL, CTK, NIB in NUK. Oddaljeni dostop je omogočen za študente in osebje UL, osebje CTK, NIB in NUK ter člane NUK.

Vstopno točko najdete tukaj

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Oddelčna knjižnica vabi

Oddelek za psihologijo

Štipendije za izmenjavo v okviru CEEPUS mreže Neuroshare za zimski semester 2021/22

Knjižnica 11. 5. 2021

Sporočilo predstojnika študentom

Oddelek za umetnostno zgodovino

Predavanje doc. dr. Mije Oter Gorenčič: Ikonografska enigma gornjegrajskega pečata (11. maj ob 18h)

Priložnost za sodelovanje v Zvezi EUTOPIA

Priložnost za sodelovanje v Zvezi EUTOPIA

Oddelek za umetnostno zgodovino

Vabilo na predavanje dr. Janje Žagar z naslovom Podobe oblačil iz Bergantovega časa (Slovenski etnografski muzej).