Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Vabilo k sodelovanju v raziskavi Informacijsko vedenje študentov Osrednje humanistične knjižnice

Vabljeni k sodelovanju pri raziskavi Informacijsko vedenje študentov Osrednje humanistične knjižnice (OHK), ki jo izvajajo pri predmetu Študij uporabnikov na Oddelku za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo Filozofske fakultete. V raziskavi jih zanimajo načini iskanja in uporabe informacij ter pogostost obiskovanja oddelčnih knjižnic OHK. Študentke in študenti lepo vabljeni k sodelovanju  – vabljeni, da izpolnite anketo na tej povezavi.

Anketa je anonimna, rezultati pa bodo uporabljeni le za pripravo raziskovalne naloge.

Oddelek za slavistiko

Uradne ure strokovne službe oddelka za slavistiko (Tobačna)

Oddelek za psihologijo

Uradne ure strokovne službe oddelka za psihologijo

Oddelek za slovenistiko

Razpis za zaposlitev učiteljice/učitelja slovenščine na OŠ Vide Pregarc (Ljubljana Moste)

Join RWS Campus Online 2024!

Uradne ure tajništva Odd. za prev. (22. 4. – 26. 4. 2024)