Vabilo k sodelovanju v Večgeneracijskem centru Skupna točka

Če si želite pomagati, pridobiti nova znanja in izkušnje ter postati del čudovite ekipe, vabljeni k sodelovanju v Večgeneracijskem centru Skupna točka na Zaloški 54.

Kot prostovoljec boste imeli priložnost:

- pomagati otrokom pri učni pomoči – bodite tisti, ki bo otrokom pomagal razumeti težje snovi in jih spodbudil k uspehu v šoli,
- družiti se z mladimi – z njimi lahko preživite kakovosten čas, jih poslušate in podprete,
- sodelovati pri različnih delavnicah – ustvarjalne, športne, kulturne in druge delavnice so pomemben del programa Večgeneracijskega centra Skupna točka, pri katerih bodo z veseljem sprejeli vašo pomoč.

Poleg neprecenljive izkušnje pri delu z otroki in mladimi boste prejeli tudi potrdilo o opravljenem prostovoljstvu, ki vam lahko koristi pri nadaljnjem šolanju ali iskanju zaposlitve.

Če vas zanima prostovoljstvo in želite postati del njihove skupnosti, jih kontaktirajte na skupna.tocka@zveza-anitaogulin.si. Z veseljem vam bodo posredovali vse potrebne informacije in se dogovorili za srečanje.

Naj bo vaše sodelovanje priložnost za rast in navdih – tako za vas kot za otroke, s katerimi boste delili svoj čas in znanje.

Prošnja za vnaprejšnje opravljanje izpitnih obveznosti

Izbrana poglavja iz poststrukturalizma in psihoanalize - uvodno predavanje

Klub alumnov Oddelka za slovenistiko

Sprememba GU Bojan Balkovec