Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Vabilo na spletno delavnico Strokovno usposabljanje s področja raziskav za končne uporabnike

Vabimo vas na kratko spletno delavnico Research Professional training for end-users, na kateri se boste seznanili s praktično uporabo portala Research Professional  in si tako izboljšali možnosti za sodelovanje v mednarodnih projektih, mreženje in druge raziskovalne priložnosti. Univerza v Ljubljani plačuje naročnino za Research Professional, informacijsko platformo, ki se ponaša z največjo bazo odprtih razpisov na svetu. V bazo je vključenih več kot 12.000 financerjev, ki dnevno objavijo več kot 350 razpisov za raziskovanje, razvoj, izobraževanje, raziskovalno infrastrukturo, potne stroške, nagrade in druge z raziskovanjem povezane možnosti. Vsi raziskovalci, pedagogi, študentje in strokovni delavci Univerze v Ljubljani imate brezplačno možnost uporabe omenjene platforme preko računalnikov v omrežju UL.

Delavnica bo potekala preko platforme zoom v torek, 14. 6. 2022, od 13:00 do 14:00 v angleškem jeziku in pod vodstvom Amalie Stenfeldt-Jürgensen, Technical Support Analyst pri Ex Libris.

Prijava na delavnico je mogoča do ponedeljka, 13. 6. 2022, do 11:00 preko obrazca: https://forms.office.com/r/GbcSrEaUUZ

Vsi prijavljeni bodo zoom povezavo na dogodek dobili na svoj elektronski naslov dan pred dogodkom. V priponki izvolite program dogodka.

Lep pozdrav,

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav izbirnih predmetov

Začetek pedagoškega procesa na Oddelku za etnologijo in kulturno antropologijo