Vabilo: prostovoljno delo pri izvajanju učne pomoči

Zveza prijateljev mladine Ljubljana Moste-Polje vabi prostovoljce k sodelovanju pri izvajanju učne pomoči. Pri njih lahko opravljate tudi prakso. Tako šolarji kot ekipa Skupne točke bodo pomoči zelo veseli. S tem bodo osnovnošolce in dijake podprli pri opravljanju šolskih obveznosti ter pripravi na preverjanje znanja, skupaj pa bodo premagovali izzive, ki se lahko pojavijo na poti.

V kolikor bi želeli v projektu sodelovati, vabljeni, da izpolnite obrazec na tej povezavi.

Dodatne informacije: skupna.tocka@zpmmoste.net, 040 760 515.

Knjižnica Oddelka za sociologijo v petek, 21. 6. 2024

Oddelek za sociologijo

Strokovna služba oddelka - obvestilo

Oddelek za klasično filologijo

Oddelčna strokovna služba in knjižnica - 21. in 26. 6. 2024

Oddelek za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo

Sprememba urnika Knjižnice Oddelka za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo, 19.-26. 6. 2024

Oddelek za primerjalno in splošno jezikoslovje

Utrinki s prireditve: Žalna seja v spomin na akademika Janeza Orešnika s spremljajočim odprtjem razstave: Akad. Janez Orešnik, jezikoslovec ki je presegel meje jezikoslovja. 11. 6. 2024 med 11. do 13. uro.