Vodena vadba plavanje za študentke in študente s posebnimi potrebami

Center za obštudijsko dejavnost Univerze v Ljubljani za študentke, študente s posebnimi potrebami razpisuje rekreativno vadbo plavanje. Vadba poteka vsak torek, od 14.45 do 15.30 ure, na bazenu kopališča Tivoli (Celovška cesta 25, Ljubljana).

Na rekreativno vadbo plavanja se študentke in študenti prijavijo na elektronski naslov cod@uni-lj.si. Vadba poteka v manjši skupini pod vodstvom Kristine Žagar, diplomirane športne trenerke.

• Kaj: rekreativna vadba Plavanje
  • Kdaj: torek, od 14.45 do 15.30 ure
  • Kje: Kopališče Tivoli, Celovška cesta 25, 1000 Ljubljana
  • Prijava: na e-naslov cod@uni-lj.si ali mobilno številko 030 641 64
  • Začetek sezone: 10. 10. 2023. Na vadbo se lahko študenti vključijo kadarkoli v študijskem letu 2023/2024

O izvajalki: Kristina Žagar, diplomirana športna trenerka, izhaja iz plavanja, kjer se je v dobrih desetih letih dela in nabiranja izkušenj srečala z otroki, odraslimi, starostniki, invalidi in osebami s posebnimi potrebami. Dela kot kondicijska in plavalna trenerka v para-plavalni reprezentanci, skrbi za plavalno znanje rekreativnih triatloncev in deluje kot trenerka mlajših selekcij v vaterpolu.

Kontakt organizatorja: Univerza v Ljubljani, Center za obštudijsko dejavnost, cod@uni-lj.si; M: 030 641 636

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (29. 3. - 3. 5.)

Oddelek za psihologijo

Redna letna predstavitev psihološke študijske prakse

Sprememba urnika: knjižnica Oddelka za arheologijo, 29.4.-3.5.

Oddelek za klasično filologijo

Gostujoča predavanja o Kavafisu: prof. Katerina Kostiou z Univerze v Patrasu