Začetek študijskih obveznosti na Oddelku za geografijo

Spoštovane študentke, spoštovani študenti,

na Oddelku za geografijo UL FF bomo s predavanji, seminarji in vajami po urniku za zimski semester 2022/2023 na vseh smereh prvostopenjskega in drugostopenjskega študijskega programa geografije začeli v ponedeljek, 3. oktobra 2022. Urniki so že dosegljivi tu. O morebitnih izjemah vas bodo obvestili izvajalci in izvajalke posameznih predmetov.

Le v prvem letniku prve stopnje se bodo predavanja in vaje izjemoma začeli dan pozneje, in sicer v torek, 4. oktobra 2022. Za brucke in bruce bodo namreč v ponedeljek, 3. oktobra 2022, potekali sprejemi po posameznih oddelkih. Na Oddelku za geografijo vljudno vabimo bruce in brucke geografije, da se nam pridružite na uvodnem srečanju, ki bo od 14.30 dalje najprej v predavalnici 2 (pritličje Filozofske fakultete) in nato v prostorih oddelka.

O podrobnostih glede začetka študijskega leta vas bomo obvestili še v posebnem dopisu, ki bo v petek, 30. septembra 2022, odposlan na univerzitetne poštne naslove vseh vpisanih v posamezni letnik.

Oddelek za geografijo UL FF

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav izbirnih predmetov

Začetek pedagoškega procesa na Oddelku za etnologijo in kulturno antropologijo

Sprejem brucev in bruck na Oddelku za etnologijo in kulturno antropologijo