Doc. dr. Irena Selišnik na mednarodni znanstveni konferenci Politična socializacija v vzhodni Srednji Evropi

Mednarodno konferenco je organiziral Inštitut za zgodovino Slovaške akademije znanosti v Bratislavi.

Doc. dr. Irena Selišnik se je med 19. in 20. oktobrom udeležila mednarodne znanstvene konference z naslovom Politična socializacija v vzhodni Srednji Evropi. Organiziral jo je Inštitut za zgodovino Slovaške akademije znanosti v Bratislavi. Udeleženci in udeleženke so se ukvarjali z vprašanji demokratizacije, množičnega vstopa v politiko in javnimi politikami v 19. in 20. stoletju.

20. 02. 2024

Sprejem za tuje študentke in študente na izmenjavi

Utrinek s srečanja s študentkami in študenti na izmenjavi
19. 02. 2024

Informativni dnevi na Filozofski fakulteti

Predstavitev študija psihologije
16. 02. 2024

Podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje

Filozofska fakulteta je prejela podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje.